Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

İstanbul Sanayi Odası Eğitimleri Esenyurt'ta

İstanbul Sanayi Odası Eğitimleri Esenyurt'ta - Bu değerli eğitim desteğini hemen yanı başımızda yararınıza sunuyoruz.

Bu değerli eğitim desteğini hemen yanı başımızda yararınıza sunuyoruz.

Geçtiğimiz yıl şubat ayında başlattığımız işbirliği ile İSO Akademi eğitimlerinden bölge iş insanlarımızın da faydalanabilmesi için onların yakınına getirmiştik. 2020 yılında uygulamayı genişleterek bu değerli eğitim desteğini hemen yanı başımızda yararınıza sunuyoruz.
Firmaların gelişmesi, verimliliği ve sürekliliği firmalarımızın kendi kadar ülke sanayimizin gelişmesi için de başarmak zorunda olduğumuz çok önemli bir konudur. Bilindiği üzere İstanbul Sanayi Odamız İSO bu konuda yıllardır kurumsallaşmış, kaliteli eğitimler ile sanayimiz ve iş dünyamıza değerli bir destek sunmaktadır. 

Bu hizmetin sizlere kolay ulaşılabilir olması amacı ile geçtiğimiz yıl ESİDER ve İSO olarak bu eğitimleri Esenyurt'ta düzenlemek üzere işbirliği başlatmış, bir ay süreli yoğun ilgi gören bir Mini MBA gerçekleştirmiştik. 

2020 yılında bu çalışmayı sürekli ve kapsamlı hale getirmiş bulunuyoruz. Mart ayından itibaren İSO Akademi programındaki eğitimleri İstanbul'un yoğun trafiğinde şehir merkezine gitmek zorunda kalmadan hemen yanı başınızda gerçekleştireceğiz.

Eğitim Programı sizlerden gelen talep üzerine belirlenecek, yönetici ve üst düzey çalışanlarımızın etkili, kaliteli ve her açıdan uygun şartlarda kendilerini geliştirmelerine yönelik hizmet vereceğiz.

ESİDER olarak hem İstanbul Sanayi Odamız İSO'ya bölgemize daha etkili hizmet vermesine destek olmak, hem de bu değerli eğitimleri sizlerin yakınına getirerek daha kolay faydalanmanıza sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Fevzi TOROLSAN
ESİDER Başkanı


Detaylı bilgi için  İSO Akademi