Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi

İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi - İşimi Yönetebiliyorum Eğitim Programı İSİFED ev sahipliğinde Sabancı Center'da gerçekleştirildi.

İşimi Yönetebiliyorum Eğitim Programı İSİFED ev sahipliğinde Sabancı Center'da gerçekleştirildi.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa Türkiye  ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğinde 27 bankanın da desteğiyle Türkiye ekonomisinin omurgasını oluşturan, yerel kalkınma ve küresel rekabetçiliğin kilit aktörleri KOBİ'lerin, mevcut kapasitelerini artırmak ve yaşam döngülerini sürdürülebilir kılmak amacıyla hayata geçirilen "İşimi Yönetebiliyorum" projesi eğitimi 7-8 Şubat 2020 tarihlerinde federasyonumuz İSİFED'in ev sahipliğinde Sabancı Center'da gerçekleştirildi.
ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN eğitim sonunda yaptığı değerlendirmede '' Başarılı bir organizasyondu. Türkiye'mizin dünya ekonomi arenasında ön plana çıkarmayı amaçlayan bu uğurda büyük özveri gösteren sanayiciler vazgeçmeden çabalamaya devam ediyor. Bu ana hedef doğrultusunda da ESİDER olarak KOBİ'lerimizin kapasitelerini artıracak, yüksek teknoloji kullanımı ile yüksek katma değerli ihracat gerçekleştirecek, nitelikli insana sahip, teknolojik bilgi ve beceri ile yetkinliklerinin artırılması amacıyla kapsayıcı iş birlikleri gerçekleştirme gayretiyle düzenlenen organizasyonlara ESİDER olarak katılım sağlıyoruz. Çünkü bölgemizin ve ülkemizin bu kapsayıcı ve katılımcı iş birliklerine çok ihtiyacı var" dedi.