Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER'DEN DARÜLACEZE VE ESENYURT REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE DESTEK

ESİDER'DEN DARÜLACEZE VE ESENYURT REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE DESTEK - ESİDER Yönetimi sosyal sorumluluk bilinciyle Esenyurt Bakım ve Rehabilitasyon Merkeziyle Okmeydanı Darülaceze Müessesesi'ni ziyaret etti.

ESİDER Yönetimi sosyal sorumluluk bilinciyle Esenyurt Bakım ve Rehabilitasyon Merkeziyle Okmeydanı Darülaceze Müessesesi'ni ziyaret etti.

Ziyaretler de ESİDER üyesi olan Pelit Pastacılık AŞ'nin günlük üretiminin ESİDER aracılığıyla hayır amaçlı olarak bu kurumlara ulaştırılması konusu da ele alındı… ESİDER yönetimi yoğun iş ve dernek faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor. ESİDER üyesi olan Pelit Pastacılık AŞ'nin günlük olarak ürettiği sağlıklı ve leziz ürünlerinden bundan böyle Esenyurt Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki hastalar ve Okmeydanı Darülaceze'de kalan vatandaşlar da yararlanabilecek. Okmeydanı Darülaceze Müessesesi'ni 7 Haziran tarihinde ziyaret eden ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ömeroğlu ve Başkan Yardımcısı Fevzi Torolsan, Darülaceze Müessesi Başhekimi Dr. Ufuk Yurtsever tarafından ağırlandı. Başhekimi Dr. Ufuk Yurtsever'e ESİDER'i ve faaliyetlerini anlatan Başkan Muammer Ömeroğlu; ziyaretlerinin amacının ESİDER üyesi olan Pelit Pastacılık AŞ'nin günlük olarak ürettiği gıda ürünlerini hayır ve yardım amaçlı olarak Darülaceze'ye ulaştırmak olduğunu belirtti.

Ömeroğlu ve Torolsan'ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kemal Yazıcı, ESİDER ve Pelit Pastacılığa kurumu adına teşekkürlerini iletti. Esenyurt Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyareti Muammer Ömeroğlu ve Fevzi Torolsan 8 Haziran tarihinde ise Esenyurt Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ettiler. Rehebilitasyon Merkezi'nin Genel Müdürü Kemal Yazıcı tarafından ağırlanan Ömeroğlu ve Torolsan, Pelit Pastacılık AŞ'nin ürünlerinin Rehabilitastyon merkezine ulaştırılması konusunda aracılı olmaya hazır olduklarını bu defa da Kemal Yazıcı'ya ilettiler. Kemal Yazıcı da iş adamı ve sanayicilerin kendilerine yönelik desteklerinin anlamlı olduğunu kaydederek, kurumlararası işbirliğinin devam etmesi temennisinde bulundu.

Teknik Alüminyum'un yeni fabrikası da ziyaret edildi Devlete bağlı hayır kurumlarını ziyaret eden ESİDER yönetimi, kendi üyelerini de mutlu bir günlerinde unutmadı. ESİDER üyesi Teknik Alüminyum San AŞ'nin 22 Haziran 2012 tarihinde faaliyete açılan Çorlu / Tekirdağ fabrikası da ESİDER yönetimi tarafından ziyaret edilerek, "hayırlı olsun" temennisinde bulunuldu.