Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER, ENGELLİ ÇOCUKLARIMIZI SEVİNDİRDİ

ESİDER, ENGELLİ ÇOCUKLARIMIZI SEVİNDİRDİ -

ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, Başkan Yardımcısı Muammer Ömeroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Ayan, Marmara Özel Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören otuz çocuğa, Pelit Çikolata AŞ'nin çikolata müzesini gezdirdi.

Farklı çikolataları tadan çocuklar oldukça keyifli bir gün geçiren çocuklar; oyuncak, çikolata, kırtasiye ürünleri ve kıyafetlerden oluşan hediyelerle uğurlandı. ESİDER sosyal sorumluluk projeleri kapmasında anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Marmara Özel Rehabilitasyon Kurumunda eğitim gören otuz öğrenci Pelit Çikolata AŞ'nin Evren Oto Sanayi Sitesinde bulunan fabrikasındaki çikolata müzesini gezerken keyifli anlar yaşadı. ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, Başkan Yardımcısı Muammer Ömeroğlu ve beraberindeki çocuklar, Pelit Çikolata AŞ'nin sahibi ve ESİDER Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Ayan tarafından ağırlandı. Çikolata müzesini büyük bir ilgiyle gezen çocuklar, birbirinden lezzetli çikolataların tadına da baktılar.

Çikolata müzesinin gezilmesi ve faklı çikolata çeşitlerinin ikramından sonra çocuklara boyama kitapları, kıyafetler, çikolata paketleri ve Muammer Ömeroğlu'nun sahibi olduğu Star Oyun Aletleri tarafından üretilen çeşitli oyuncaklar hediye edildi. Çikolataya doyan ve birbirinden güzel hediyeler alan çocuklar çikolata müzesinden öğretmenleri eşliğinde oldukça mutlu bir şekilde ayrıldılar.