Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER YENİ KATILIMLARLA BÜYÜYOR

ESİDER YENİ KATILIMLARLA BÜYÜYOR - Bölge sanayicisinin sesi olan ESİDER, her geçen gün yeni katılımlarla üye sayısını artırıyor.

Bölge sanayicisinin sesi olan ESİDER, her geçen gün yeni katılımlarla üye sayısını artırıyor.

Siyasetler üstü bir dernek olan ESİDER'in başkanı Muammer Ömeroğu, yeni katılımlardan memnuniyet duyduğunu belirtirken; "Birlikten kuvver doğar, bölgemizdeki sanayici ve iş adamlarımıza kapımız açık, hepsini ESİDER çatısı altında görmekten mutluluk duyarız" dedi. Muammer Ömeroğlu: Katılımlar gücümüze güç katmaktadır Katılımlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren ESİDER Yönetim Ku¬rulu Başkanı Muammer Ömeroğlu; "ESİDER, Esenyurt'ta faaliyet göste¬ren tüm sanayici, iş adamları ve onlara hizmet sunan yan sektörden arkadaş¬larımızın çatı derneği olma iddiasını taşımaktadır. Amacımız Esenyurt'ta hizmet üreten ya da imalat yapan tüm arkadaşlarımız ile beraber olarak se¬simizi daha iyi duyurmak, sorunları¬mızın çözümünde etkili olup, önemli projelerimizi hayata geçirebilmektir.
Bu amacımızda ulaşmamızda yeni arkadaşlarımızın katılımı, gücümüze güç katmaları çok önemlidir. ESݬDER'e yeni katılan arkadaşlarımızı hem tebrik ediyor hem de hepsine 'hoş geldiniz' diyorum" dedi. büyümekte ve büyüdükçe de etkinliği artmakta

Tüm bölge iş adamı ve sanayicile¬re birlik olma çağrısı yapan ESݬDER, bu çağrısına aldığı olumlu yanıtlarla büyümeye devam ediyor. Son olarak beş işletme daha ESݬDER ailesine katıldı. Ali Yüksel & Hilmi Özalp Hukuk Bürosu'nun kurucu ortaklarından Ali Yüksel, Gaysan Gazlı Amor-tisör'den Şevket Temelli, Zümrüt Group'tan Mustafa Özdemir ve Mehmet Özdemir, Bursa Kebap Evi'nden Mustafa Cem Helvacı ile Akın Alüminyum'dan Metin Akın, ESİDER ailesine katılan son üyeler oldular.