Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER'DEN, YENİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET

ESİDER'DEN, YENİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET - Esider'den Yeni İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Yazgan'a

Esider'den Yeni İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Yazgan'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti


ESİDER Başkanı, Başkan Yardımcısı Muammer Ömeroğlu ve Taşkın Yenidünya, Eylül ayı başında Esenyurt İlçe Emniyet müdürlüğü görevine atanan Sayın Muharrem Yazgan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Heyet aynı zama Esenyurtlu sanayiciler ve iş adamları olarak son günlerde emniyet güçlerine karşı gerçekleştirilen menfur saldırılarda kaybettiğimiz şehitlerimiz için duyulan acıyı ileterek, Yazgan'ın şahsında tüm emniyet camiasına başsağlığı diledi bu zor günlerde görevlerinin önemini ve hassasiyetini vurgulayarak, günün birlik ve beraberlik zamanı olduğunu ifade etti.

ESİDER ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Fevzi Torolsan, bölge sanayisini büyütme çabalarını, ESİDER'in imza attığıorganizasyon ve projeleri de kısaca anlattı. Görüşmede Türkiye'nin yanı sıra dünya ekonomisinin lokomotifi ABD, Rusya ve Çin ekonomileri ve bu ülkelerdeki gelişmelerin dünya ve Türkiye ekonomisine yansımaları üzerinde de fikir alış verişinde bulunuldu.

Muharrem Yazgan: Sanayicilerimizin yarattığı istihdam çok önemli
Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Yazgan, sanayici ve iş adamlarının maddi ve manevi desteklerine ihtiyaç duyulduğunu, özellikle istihdam sağlanmasının çok önemli olduğunu vurguladı. ESİDER üyesi sanayicilerin ilçe mülki idaresiyle istihdam konusu başta olmak üzere birçok ala iş birliği içinde olduğunu bildiğini belirten Yazgan, faydalı çalışmalarından dolayı ESİDER'e teşekkür etti. Emniyet güçlerine içinde olduğumuz şu günlerde toplumdan gelen desteğin kendilerine büyük güç verdiğini belirten Yazgan, yaşanan olaylar nedeni ile duyulan acı ve infialin şiddete dönüşmemesi, gereken önlemlerin emniyet güçlerine bırakılması gerektiğini belirtti.

Fevzi Torolsan: ESİDER olarak ülkemiz için elimizden geleni yapıyoruz.
ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, bölgede sanayinin gelişmesi, daha fazla istihdam yaratmak, nitelikli iş gücü yetiştirilmesine destek olmak için çalıştıklarını, ülke ekonomisi ve ülke gençliğinin geleceğine yatırım yaptıklarını kaydetti.

Taşkın Yenidünya: Devletimiz Esenyurt'u kucaklamalı.
Esencan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Taşkın Yenidünya da, bir sanayi bölgesi olan Esenyurt'ta devletle bölgenin kucaklaşmasına ihtiyaç duyulduğunu belirtti.