Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

Bilişim Vadisi Esider'i Ağırladı

Bilişim Vadisi Esider'i Ağırladı - Bölgemiz sanayisinin iş üretim kapasitesine yeni imkan ve kolaylıklar sağlamak için yaptığımız çalışmalar çerçevesinde 12 Eylül 2017 Salı günü Bilişim Vadisi ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN başkanlığındaki bir heyet tarafından ziyaret edilmiştir.

Bölgemiz sanayisinin iş üretim kapasitesine yeni imkan ve kolaylıklar sağlamak için yaptığımız çalışmalar çerçevesinde 12 Eylül 2017 Salı günü Bilişim Vadisi ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN başkanlığındaki bir heyet tarafından ziyaret edilmiştir.

Bölgemiz sanayisinin iş üretim kapasitesine yeni imkan ve kolaylıklar sağlamak için yaptığımız çalışmalar çerçevesinde 12 Eylül 2017 Salı günü Bilişim Vadisi ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN başkanlığındaki bir heyet tarafından ziyaret edilmiştir. Tamamlanma aşamasına gelen ana Ar-Ge binasında yapılan toplantıda Bilişim Vadisi Genel Müdürü Muhammet Fatih ÖZSOY ve İş Geliştirme Uzmanı Yavuz Selim YAŞAR heyetimize son gelişmeler ve durum hakkında bilgi verdi. Türkiye' nin İnovasyon ve Teknoloji Tabanlı Büyümedeki Yeni Merkezi olarak anılan ve girişimcilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak son teknoloji ile donatılan modern ofislerde yerlerini almaya başlayacak firmalara vergi muafiyeti – kira desteği avantajları sağlanacağını belirten Muhammet Fatih ÖZSOY vadide özellikle genç girişimcilerin ve yerli işletmelerin yer almasını istediklerini belirtti. Tamamlandığında 5 bin firmaya ev sahipliği, 100 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen Bilişim Vadisi' nin ülkemize çok önemli kazanımlar sağlayacağına inandığını belirten başkanımız Fevzi TOROLSAN, ESİDER' in sanayimizin ve ekonomimizin gelişimi için yapılacak her türlü çalışmanın destekçisi olduğunu ifade etti.