GİRİŞİM FEST

Değişen dünyamıza hızla ayak uydurabilmek yenileşen teknoloji ve alışkanlıklar, buna ilave olarak bir de mevcut ekonomik darboğazların sonucunda kaçınılmaz bir durumdur.. Boyutu ne olursa olsun üretim ve ticaretin içinde olan firmalarımızdan, bu işi hiç bilmeyen gençlerimize, kadınlarımıza tüm ülke olarak bu değişimi sahiplenmek gelecek dünyada var olabilmenin, başarının yegane yoludur.

 

Bu hedefle ülkemizin üretim ve ihracatında gerek sanayi gerek insan kapasitesi olarak önemli payı olan Esenyurt’umuz ve çevresindeki ilçelerimizi kapsayan dünya pazarlarına açılma, e-ticaret ve girişimciliğin desteklenmesi amacı ile  14 Mayıs 2024 tarihinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde Derneğimiz ESİDER, Esenyurt Üniversitesi İESU işbirliği ile bir teknolojik buluşma düzenlemekteyiz.

GİRİŞİM FEST

Siz değerli firma sahipleri, yönetici ve çalışanlarından, girişim yapmak veya dünyaya açılmak isteyen ama hiçbir fikri olmayan kişi ve kuruluşlarımıza kadar konuya ilgi duyan 7’den 70’e herkesi konferans, çalışma grupları ve karşılıklı iletişim imkanı içeren organizasyonumuzda buluşmak, dijital ekosistemin parçası olmak üzere bekliyoruz.

 

Önemli Not:  Katılım ücretsiz olup bölgemiz gelişimi için işdünyası, gençler ve akademik çevreyi buluşturacaktır.

 

Tarih   :  14 Mayıs 2024

Saat    :  09.00 – 17.30   

Adres :  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın