Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER 11. Genel Kurulu

ESİDER 11. Genel Kurulu  - ESİDER 11. Genel Kurulu Başkan Fevzi TOROLSAN ile yeniden devam kararı aldı.

ESİDER 11. Genel Kurulu Başkan Fevzi TOROLSAN ile yeniden devam kararı aldı.

Esenyurt Kaymakamı Ekrem İNCİ, Belediye Başkanı ALİ Murat ALATEPE, Esenyurt Üniversitesi Rektörü Sudi APAK, Şenay DEĞER ve üyelerimizin katılımlarıyla Hilton Otel' de gerçekleştirilen 11. Genel Kurul Toplantımızda yönetim kurulu denetim kurulu ve yedek üyeleri yapılan gizli oylama ile belirlendi. 

İlk yapılan yönetim kurulu toplantısında mevcut başkan Fevzi TOROLSAN yönetim kurulu üyeleri tarafından oy birliği ile yeniden ESİDER yönetim kurulu başkanı seçildi. Divan seçimi ile başlayan ve faaliyet raporlarının okunmasıyla devam eden toplantıda yönetim kurulu ile denetim kurulu asil ve yedek üyeleri de belirlendi. 
ESİDER Başkanı TOROLSAN genel kurul sonrasında yaptığı teşekkür konuşmasında sanayicilerin örgütlenmesinin ve sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. ESİDER' in kurulduğu günden bu yana önemli bir yol kat ettiğini belirten Başkan TOROLSAN, "özellikle İkinci jenerasyonun katılımından memnuniyet duyuyorum. İkinci jenerasyonu temsil eden sanayici ve iş adamlarının katılımlarında artış olduğunu belirten Başkan TOROLSAN; "Genç arkadaşlarımızın sivil toplum örgütlerinin önemini kavramış olmaları ve derneklerimize olan yönelimleri bizleri oldukça mutlu etmektedir. Derneğimiz bünyesinde yönetim kurulu üyemiz Barışcan ÖZATA sorumluluğunda yürütülen ikinci jenerasyon çalışmalarının bizlere dinamizm katacağını düşünüyor ve kendilerini canı gönülden destekliyorum, dedi. Başkanımız konuşmasını kendisini yeniden başkan seçen ESİDER yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek ve yeni dönemdeki çalışmalarımızın derneğimiz,üyelerimiz ve sanayimiz için hayırlı olmasını dileyerek bitirdi.


fotoğraf galeri