Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

TÜRKİYE VE DÜNYA EKONOMİSİ NEREYE GİDİYOR

TÜRKİYE VE DÜNYA EKONOMİSİ NEREYE GİDİYOR - Konferans Elite World Europe Hotel'de ESİDER üyeleri ve bölge sanayicilerimizin katılımları ile gerçekleştirildi.

Konferans Elite World Europe Hotel'de ESİDER üyeleri ve bölge sanayicilerimizin katılımları ile gerçekleştirildi.

İçinde bulunduğumuz çalkantılı iş ve piyasa ortamı içinde ESİDER'in desteği ile çözüm ortağı üye firmamız Ortak Akıl Danışmanlık tarafından 'TÜRKİYE VE DÜNYA EKONOMİSİ NEREYE GİDİYOR' başlığı ile düzenlenen konferans yoğun ilgi görmüş 200'ün üzerinde dinleyici katılmıştır. Elite World Europe Hotel'de düzenlenen, bölgemiz iş adamı ve üst düzey firma yetkililerine yönelik toplantıda konuşmacı olarak   Dr. A. Mahfi EĞİLMEZ, Prof. Dr.Sadi UZUNOĞLU, Dr. Yılmaz SÖNMEZ  söz almış, başta Esenyurt Kaymakamı Dr.Vural KARAGÜL, İSİFED Başkanı Muammer ÖMEROĞLU, ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN, BEYSİAD Başkanı Adnan ŞAHİN ile üyelerimiz ve bölge sanayicilerimiz yer almıştır.  

 

ESİDER Başkanı Fevzi TOROLSAN konferans sonunda yaptığı değerlendirmede '' Hem bilgilendiğimiz hem de iş insanları olarak deneyimlerimizi paylaştığımız bir ortam gerçekleşti. Dr. Yılmaz SÖNMEZ dostumuzu bu başarılı organizasyon nedeni ile kutluyorum. Sanayici ve iş insanlarımız için faydalı olmasını diliyorum" dedi.