Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER VE YALÇINTEPE İNŞAAT İFTAR

ESİDER VE YALÇINTEPE İNŞAAT İFTAR - Esider Ve Yalçıntepe İnşaat'ın Verdiği İftar, Esenyurt'ta Siyaset Ve İş Dünyası Bir Araya Getirdi

Esider Ve Yalçıntepe İnşaat'ın Verdiği İftar, Esenyurt'ta Siyaset Ve İş Dünyası Bir Araya Getirdi

Esenyurt ve Bahçeşehir'deki projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe İnşaat ve ESİDER'in birlikte düzenlediği iftar yemeğine iktidar ve ana muhalefete mensup milletvekilleri, Esenyurt Belediye Başkanı ve çok sayıda sanayici katıldı.

İstanbul Esenyurt ve Bahçeşehir'deki projeleriyle adından söz ettiren ve bugüne kadar bölgede çok sayıda bağımsız konut projesine imza atan Yalçıntepe Group'un katkılarıyla ESİDER tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine Esenyurtlu işadamları ve siyasetçiler konuk oldu.

Pelit Pastaneleri Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftara Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe ile ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ömeroğlu ev sahipliği yaptı. İftara AKP İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP İstanbul Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Mevlüt Aslanoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Süleymanoğlu, Selahattin Boyraz ve İSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sandal ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda iş adamı katıldı. Muammer Ömeroğlu: Amacımız siyaset yapmak değil, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek Ev sahibi sıfatıyla ilk sözü alan ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ömeroğlu, kısa "hoş geldiniz" konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Esenyurt ilçe emniyet müdürümüz, siyasi partilerim, ilçe başkanlarım ve değerli misafirlerimiz; hepinize bu mübarek Ramazan aynının iftar yemeğinin davetine katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Amacımız hep beraber bir arada toplanmak, tanışmak, güzel bir akşam geçirmek. Aramızda milletvekillerimizin ve belediye başkanımızın olması bizlere ayrıca onur vermiştir. Amacımız burada, siyaset yapmak değil, tanışmak ve birlik beraberliğimizin devamını, kuvvetlendirilmesini sağlamaktır. Bu vesile ile hepinize katılımızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, iyi akşamlar diliyorum." Mehmet Yalçıntepe: Bölgede yatırımlarımız devam edecek Ömeroğlu'ndan sonra söz alan Yalçıntepe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe iftar yemeği sırasında yaptığı konuşmada konuklara Maximoon projesinden bahsederek, son üç yılda büyüme trendini hızla arttıran ve yatırımcısına sürekli kazandıran bir bölgede yer alan Maximoon projesinden konut alanların da kazançlı bir yatırımda bulunmuş olacaklarını belirtti. Bölgenin gelişimini önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğine inandığını belirten Mehmet Yalçıntepe, gelecek dönem için hedeflerini, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kurmak ve kendilerinin bir parçası olarak gördükleri bu bölgede yatırımlarını sürdürmek olarak dile getirdi.

Fevzi Torolsan: Amacımız bir arada olamak, tanışmak ve kaynaşmak ESİDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Torolsan'da kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Torolsan; "Sayın Belediye Başkanım, Milletvekillerim, sanayicilerim, siyasi parti temsilcilerimiz; bugün bu mübarek günde bir araya gelmemizin nedeni orucumuzu açarken, Esenyurt'ta işadamı, yönetici ve milletvekilleriyle bir arada olmak ve tanışmak. Sözü çok fazla uzatmak istemiyorum. Değerli katılımcılarımız da birkaç söz söylemek isterler diye düşünüyorum. Bu anlamda mikrofonu Sayın Belediye Başkanı'mıza uzatmak istiyorum." diye konuştu. Esenyurt Belediye Başkanı Nemci Kadıoğlu da; "Değerli konuklarımız, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Allah orucumuzu kabul etsin, Ramazan ayınız mübarek olsun. Şimdiden önümüzdeki Kadir gecenizi ve bayramınızı kutluyorum. Allah birliğinizi beraberliğinizi daim etsin. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Süleyman Çelebi: Bu güzel akşamda siyaset yapmak gibi bir düşüncemiz yok. Belediye Başkanı Nemci Kadıoğlu'ndan sonra söz alan CHP İstanbul Milletvekili Süleymen Çelebi, güzel bir akşamda iftarlarını açtıklarını, bu gece siyaset yapmak gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtti. Çelebi; "Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Herkese iyi Ramazanlar diliyorum. Mutluluk, barış, huzur ve kardeşlik diliyorum." diye konuştu. Bülent Turan: Mağdur insanların azalmasını, hatta hiç kalmamasını temenni ediyorum AKP İstanbul Milletvekili Bülent Turan ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Sayın Belediye Başkanım, hanımefendiler, beyefendiler; hoş geldiniz, sefa geldiniz. Bu davetinizden dolayı teşekkür ediyorum. Hepimizin bildiği gibi dünyanın birçok yerinde bu sosyal imkanlardan mahrum birçok insan var. Kardeşliğin, dostluğun ve komşuluğun baş tacı edildiği Ramazan ayında onları hatırlamak hepimizin görevidir. Bizler nasıl güzel ortamlarda iftarımızı yapabiliyorsak, aynı imkanların tüm coğrafyamızda olması, mağdur insanların azalması hatta hiç kalmamasını canı gönülden istiyoruz. Ben tekrar Ramazan ayınızı ve şimdiden bayramınızı tebrik ediyor, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum."

Mehmet Sandal: ESİDER ve Yalçıntepe İnşaata teşekkür ederim İSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sandal ise konuşmasında ESİDER'e ve iftar organizasyonuna destek sağlayan Yalçıntepe İnşaat'a teşekkür etti. Sandal; "Sivil toplumların gücü sizin bu gösterdiğiniz katılımla birebir ilişkilidir. Bu yüzden katılım gösteren herkese teşekkür ederim. Şimdiden bayramınızı kutluyor, saygılar sunuyorum." dedi. Konuşmaların ardından ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ömeroğlu, geceye destek veren ESİDER Üyesi ve Yalçıntepe İnşaat'ın sahibi Mehmet Yalçıntepe'ye bir plaket verdi.