Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDERDEN, ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET

ESİDERDEN, ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET - Esider Yönetiminden, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'na

Esider Yönetiminden, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'na "Hayırlı Olsun" Ziyareti

ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra bir dönem daha Esenyurt Belediyesi'ni yönetme hakkını kazanan Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nu ziyaret ederek kendisine "Hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.

ESİDER heyetini makamında kabul eden Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt'ta sanayiye çok önem verdiğini ve ESİDER yönetiminin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan'a Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nu ziyaretinde ESİDER yönetim kurulu üyelerinden Muammer Ömeroğlu, Temel Karadeniz, Armağan Şakar, Hüseyin Öztürk, Bahattin Özata, Osman Akyüz, Mehmet Yalçıntepe, Hüseyin Soyöz ve İsmail Ayaz da eşlik ettiler. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından makamında kabul edilen ESİDER heyeti adına konuşan Başkan Fevzi Torolsan, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak belediye başkanlığı görevine devam eden Necmi Kadıoğlu'nu tebrik etti ve yeni dönemde kendisi ve ekip arkadaşlarına başarılar diledi.

ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan: Belediyemiz ile beraber ilçemiz için hayırlı projeler imza atabiliriz. ESİDER'in yerel yönetimler ve devlet kurumlarıyla iş birliğini önemsediğini, sanayicilerin sorunlarını dile getirirken çözümün de parçası olabilmek adına ellerinden geleni yaptığını belirten Başkan Torolsan; "Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Belediyemiz ile uyum içinde çalışarak, belli sorunlara birlikte çözüm üretebileceğimizi, Esenyurtumuz için hayırlı projelere imza atabileceğimize inanıyorum" dedi. Bugüne kadar Esenyurt Belediyesi, Esenyurt Kaymakamlığı ve ilçedeki devlet kurumları ile uyum içinde çalıştıklarını kaydeden Torolsan; "Amaçlarımız ortak.

Bizler daha çok üretebilmek, daha çok insan istihdam edebilmek ve Esenyurt'u çok daha ileri bir noktaya taşımak istiyoruz. Bu konuda bugüne kadar bizlere destek olduğunuz için size teşekkür ediyor, önümüzdeki dönemde de Belediyemizle beraber önemli projelere imza atabileceğimizi umuyoruz" diye konuştu. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu: İlçemizdeki sanayicilerimizi önemsiyoruz Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu da, yeni göreve gelen ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti ve ESİDER heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sivil toplum kuruluşlarının önemine inandığını ve kapısının ESİDER gibi derneklere her zaman açık olduğunu belirten Kadıoğlu; "Sanayimizi ve sanayicimizi önemsiyoruz.

Esenyurt Belediyesi olarak üretim yapan, artı değer ve istihdam sağlayan sanayicilerimizin sorunlarıyla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilgileneceğiz ve elimizden geldiğince sanayicilerimizi destekleyeceğiz" diye konuştu.