Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI, ESENYURTLU SANAYİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI, ESENYURTLU SANAYİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ - Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurtlu sanayicilerle bir araya geldi.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurtlu sanayicilerle bir araya geldi.

Toplantıya Evren Oto Sanayi Sitesi esnaf ve işletme sahipleri ile ESİDER ve HASİAD üyesi sanayici ve iş adamları da katıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Evren Oto Sanayi Sitesi esnaf ve işletme sahipleri ile iletişim top¬lantısı gerçekleştirdi. Düzenlenen toplantıya Esenyurt Belediye Başka¬nı Necmi Kadıoğlu, Evren Oto Sa¬nayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ba¬hattin Özata, ESİDER ve HASİAD üyesi çok sayıda sanayici ve iş adamı da katıldı. Evren Oto Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Bahattin Özata, programa katılan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve tüm ka¬tılımcılara teşekkür etti.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu toplantıda söz alarak, Tür¬kiye ekonomisini bozmaya çalışanla¬ra izin verilmeyeceğini söyledi. Ka¬dıoğlu, "Yeni bir seçim atmosferinde, demokrasilerin gereği sizlerin tevec¬cühü ile yerel yöneticileri seçmek ve hizmet almak için bir karar vermeniz gerekiyor. 30 Mart seçimlerde bizde yerel yöneticiler olarak hizmet için tekrar talip olduk. Bugüne kadar sa¬nayi esnafı olarak sizlerin eksik ve sı¬kıntılarınızı yönetiminiz ile birlikte dinleyerek çözmeye çalıştık. Bugün burada toplanmamızın sebebi seçim propagandası değil, her zaman oldu¬ğu gibi sizlerin istek ve talepleriniz, işlerinizde rahat ve huzurlu bir or¬tam olması için bir araya geldik. Her türlü şikayetlerinizi ve taleplerinizi bildirdiğiniz takdirde çözüme ka¬vuşturacağımıza emin olabilirsiniz. Bölgemiz sanayi bölgesi, İstanbul'da planlara dahil edilmiş iki tane sanayi ilçesi olanlardan bir tanesiyiz" dedi.

Esenyurt'ta dokuz yılda 972 adet imalathane, sanayi ve fabrikaya ruh¬sat verdiklerini söyleyen Başkan Kadıoğlu, "Bunların hepsi emek, istihdam ve iş kapısı demektir. Biz kentleşmenin yanında hem sanayi hem de çok sayıda işyerini de ilçe¬mize kazandırdık. Bu bakımdan şu anda Esenyurt işlem hacmi olarak İstanbul'un birincisi, Türkiye'nin ise ikincisi olarak gözüküyor" dedi. 30 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim olmadığını kaydeden Kadıoğ¬lu, Türkiye üzerinde oynanan oyun¬lar olduğunu iddia etti.
Kadıoğlu; "Bu seçimlerin hizmet yerel anlayı¬şın dışında farklı bir durumu var.

Bu da ülkemiz üzerinde oynanan oyun¬lardır. Ne zaman Türkiye yükselişe geçse hemen dışarıdan ülkemize bir müdahale yapılıyor. Bunun sebebi uzun yıllar Türkiye'nin bütçesini, sanayisini ve ticaretini kendi kont¬rollerinde tutan dış güçlerin müda¬halesidir. Fakat biz ülkemiz üzerinde oynanan, yükselişe ve iyi giden eko¬nomiyi kaosa sürüklemek isteyenlere izin vermeyeceğiz" diye konuştu.