Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER, ESENYURT KAYMAKAMI EKREM İNCİ'Yİ ZİYARET ETTİ

ESİDER, ESENYURT KAYMAKAMI EKREM İNCİ'Yİ ZİYARET ETTİ  -

Esider Olağan Kurulu sonrasında göreve başlayan ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan ve yeni yönetim kurulu, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci'yi ziyaret etti.

Görüşmede Esenyurt'un organize sanayi bölgesi olması ve nitelikli iş gücünün yaratılması gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu. ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Ekrem İnci, yeni başkan ve yönetim kuruluna başarılar diledi. Kaymakam Ekrem İnci; Esenyurt Kaymakamı olarak göreve başlamasından bu yana çok zaman geçmemesine rağmen ESİDER'i yakından tanıdığını ve ESİDER yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

ESİDER ve İş-Kur ile beraber Esencan Hastanesinde yapılan toplantının oldukça verimli geçtiğini de belirten Ekrem İnci; "Tüm sorunların altından beraberce kalkabiliriz" dedi. Sanayicinin ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün yaratılması ve Esenyurt'un organize sanayi bölgesi olması yönünde çaba gösterilmesi gerektiğinin vurgulandığı sohbette Esenyurt Kaymakamlığı ve ESİDER arasındaki iletişimin arttırılması yönünde görüş birliğine varıldı.