Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

YALÇINTEPE GROUP

YALÇINTEPE GROUP  - Yalçıntepe Group, Maxımoon Evlerini Esider Üyelerine Avantajlı Fiyatlarla Sunuyor

Yalçıntepe Group, Maxımoon Evlerini Esider Üyelerine Avantajlı Fiyatlarla Sunuyor

Yalçıntepe Group tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Maximoon Projesi, ESİDER üyelerine 3 bin TL fiyat avantajıyla sunuluyor. Üstelik konutların KDV'sini de Yalçıntepe Group karşılıyor. 

Maximoon Bahçeşehir Pro¬jesi'nde ESİDER üyelerine yönelik avantajlar sağlayan Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Baş¬kanı Mehmet Yalçıntepe, şirketimizin arsa, inşaat alanı ve yatırım maliyetiyle şimdiye kadarki en büyük projesi olan Maximoon projesinin Bahçeşehir'e ni¬telikli bir proje kazandırma ve şehrin keşmekeşinden uzak, huzurlu bir ortam yaratma arzusu ile doğduğunu belirtti.
İnşaat kalitesi ve sosyal donatılarıyla ideal bir yaşam alanı sunan proje kapsa¬mında yer alan ve 93 mağazadan oluşan alışveriş merkezi tüm ihtiyaçlara karşı¬lık verecek. Biri residence olmak üzere toplam 8 blok ve 1336 konuttan oluşan projenin maliyetinin yaklaşık 80 milyon dolar olduğunu belirten Mehmet Yalçıntepe, "Yüzde 1'lik KDV diliminde yer alan Maximoon için düzenlediğimiz 'Maxi Kampanya' kapsamında peşin alımlarda yüzde 5 indirim sağlıyor veya Yalçıntepe Finansmanı ile kişiye özel ödeme planı uyguluyoruz. 60 aya kadar yüzde 0,60 oranlı kampanyamız dahilinde dosya masrafsız, kefilsiz ödeme imkanı sunu¬yoruz. Dileyen müşterimize peşinatını verip ödemesiz dönem ile rahat bir ne¬fes almalarını sağlıyor, dileyen müşte¬rimize de 120 aya kadar banka kredisi imkanı sunup tapularını hazırlatıyoruz" dedi.

BAHÇEŞEHİR'İN EN ÖZEL LOKASYONUNDA Bahçehir'in en değerli bölgesinde ko¬numlanan Yalçıntepe Group projesi Maximoon, TEM otoyolunun yeni gi¬şelerine 400 metre ve Akbatı AVM'ye 500 metre mesafede. E5 karayoluna 5 dakika uzaklıkta olan Maximoon, Ata¬türk Havalimanı'na 15, yeni yapılacak havalimanına 30, İstanbul üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 5, yeni açılan Esen¬yurt Üniversitesi'ne 5, İstoç İş Merke¬zi'ne de sadece 10 dakikalık mesafede. Ted Koleji'nin yanı başında, Okyanus Koleji'nin ise hemen arkasında konum¬lanan projenin değeri yeni yapılacak Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile iyice artacak.

SOSYAL VE SPORTİF OLANAKLARIYLA İDEAL BİR YAŞAM ALANI Maximoon'un sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, çocuk havuz, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kreş, fitnesscenter, Türk hamamı, sauna, ve vitamin bar bulunuyor. Proje ayrıca cafe, restaurant, bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizle¬me ve lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, pet shop, banka gibi her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Residence bloğunda vale parking hizmeti de sunan Maximoon sakinlerinin yaşam standardını yükselt¬mek amacı ile geniş sosyal ve sportif olanaklar sunuyor.