Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

ESİDER, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ -

Esider Başkanı Fevzi Torolsan ve yönetim kurulu üyeleri Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu'nu makamında ziyaret etti. ESİDER üyelerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, ESİDER'in yeni başkanı Fevzi Torolsan ve yeni yönetim kuruluna başarılar diledi. ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilçelerinin başında gelen Esenyurt'ta, İlçe Emniyet Müdürlüğünün bu gelişime ayak uydurarak ilçede huzur ortamını korumasının çok önemli olduğunu belirtti.

İçinde büyüklü küçüklü binlerce işletme ve sanayi kuruluşunu barındıran Esenyurt'ta insanların güven içinde çalışabildiğini kaydeden Torolsan, "Hızla gelişen, her ay binlerce insanın yerleştiği, nüfusun büyük bir hızla arttığı ilçemizde güvenlik oldukça önemli. Güvenliğimizden şüphe etmiyor, huzurlu bir şekilde çalışabiliyorsak bunu Emniyet Teşkilatımıza borçluyuz" dedi. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ise Esenyurt'un birçok şehirden daha kalabalık bir nüfusa sahip olduğunu ve gelişmeye devam ettiğini, bu gelişime paralel olarak güvenli ihtiyacının da arttığını belirtti.

Esenyurt'ta sanayi firmaları ve ticari işletmelerin de çok fazla olduğunu kaydeden Çengeloğlu; "Vatandaşımızın huzur içinde yaşaması, sanayicimizin huzur içinde kendi işini yapabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu.