Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

İSİFED GENEL KURULU BAŞKAN MEHMET SANDAL İLE DEVAM KARARI ALDI

İSİFED GENEL KURULU BAŞKAN MEHMET SANDAL İLE DEVAM KARARI ALDI - İsifed Genel Kurulu Başkan Mehmet Sandal İle Devam Kararı Aldı

İsifed Genel Kurulu Başkan Mehmet Sandal İle Devam Kararı Aldı

Kısa adı İSİDEF olan İstanbul Sanayici ve İşadamı Dernekleri Federasyonu, Nisan ayı içinde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Başkan Mehmet Sandal ile devam kararı aldı. Faaliyet raporunun da okunduğu toplantıda Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun asil ve yedek üyeleri de seçildi. İSİFED, Nisan ayında Avcılar Double Tree by Hil¬ton Hotel'de düzenlenen Olağan Genel Kurulu'nda başkan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçti. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da ka¬tıldığı toplantıda İSİFED'in yönetim kurulu oy birliği ile belirlendi.

İlk yapılan yönetim kurulu toplantısında mevcut başkan Mehmet Sandal yönetim kurulu üyeleri tarafından oy birliği ile yeniden İSİFED yönetim kuru¬lu başkanı seçildi. Divan seçimi ile başlayan ve faaliyet raporlarının okun¬masıyla devam eden toplantıda yönetim kurulu ile de-netim kurulunun asil ve yedek üyeleri de belirlendi.

İSİFED Başkanı Mehmet Sandal, genel kurul sonra¬sında yaptığı teşekkür konuşmasında sanayicilerin ör-gütlenmesinin ve sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. İSİFED'in kurulduğu günden bu yana önemli bir yol kat ettiğini belirten Başkan Sandal, "İSİFED'in zamanla daha da büyüyerek tüm İstanbul ölçeğinde top¬lantılar gerçekleştirecektir. Fikirler daha önemli olsa da, sayımızın artması da bizi daha güçlü kılacaktır" dedi. Mehmet Sandal: İkinci jenerasyonun katılımından memnuniyet duyuyorum İSİFED ve bağlı derneklerde ikinci jenerasyonu temsil eden sanayici ve iş adamlarının katılımlarında artış ol¬duğunu belirten Başkan Sandal; "Genç arkadaşlarımı¬zın sivil toplum örgütlerinin önemini kavramış olmaları ve derneklerimize olan yönelimleri bizleri oldukça mut¬lu etmektedir. Genç arkadaşlarımızın bize dinamizm katacağını düşünüyor ve kendilerini canı gönülden des¬tekliyorum. İSİFED ve bağlı derneklerimizde de genç arkadaşlarımızın önemli sorumluluklar almalarından memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim" diye konuştu.

Başkan Mehmet Sandal konuşmasını, kendisini yeni¬den başkan seçen İSİFED yönetim kurulu üyelerine te¬şekkür edip, yeni, dönemdeki çalışmalarında kendilerine başarılar dileyerek bitirdi.