Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI ESİDER ÜYESİ FİRMALARI ZİYARET ETTİ

ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI ESİDER ÜYESİ FİRMALARI ZİYARET ETTİ - Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Esider Üyesi Firmaları Ziyaret Etti

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Esider Üyesi Firmaları Ziyaret Etti

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, yoğun yerel seçim programı arasında ESİDER üyesi dört firmayı da ziyaret etti. Kadıoğlu'na ziyaretlerinde ESİDER Başkanı Muammer Ömeroğlu ve ESİDER Başkan Yardımcısı Fevzi Torolsan da eşlik etti. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, yoğun seçim kampanyası sürecinde ESİDER üyesi dört firmayı da ziyaret etti. ESİDER Başkanı Muammer Ömeroğlu ve ESİDER Başkan Yardımcısı Fevzi Torolsan'da, Kadıoğlu'na ziyaretlerinde eşlik etti. Necmi Kadıoğlu, 06 Mart 2014 tarihinde Özel Esencan Hastanesi'ni ziyaret ederek Dr. Taşkın Yenidünya ile, 10 Mart'ta Hisar Çatal Kaşık'ı ziyaret ederek Erhan Erdoğan ve birer gün arayla ger-çekleştirdiği Soyyiğit Group ve Melodi Çikolata ziyaretlerinde Temel Soyyiğit ve Ender Taşar ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun ekibiyle beraber gerçekleştirdiği ziyaretlerde sanayici ve iş adamlarının sorunları ve Esenyurt konuşuldu. Kadıoğlu ile bölge sanayicileri arasındaki görüşmelerde en çok istihdam ve nitelikli iş gücü sağlanmasıyla ilgili konular üzerinde duruldu. Başkan Kadıoğlu ve beraberindeki ekip, ziyaretlerinde hastaneyi ve diğer firmaların tesislerini de gezip, çalışanlarla da el sıkışıp, sohbet etti.