Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER BAŞKANI ÖĞRENCİLERİNİN DEFİLESİNİ İZLEDİ

ESİDER BAŞKANI ÖĞRENCİLERİNİN DEFİLESİNİ İZLEDİ   - Esider Başkanı Fevzi Torolsan Öğrencilerinin Defilesini İzledi Esider

Esider Başkanı Fevzi Torolsan Öğrencilerinin Defilesini İzledi Esider

Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan, Zeytinburnu Tekstil Meslek Lisesi öğrencilerinin 2013 – 2014 öğretim yılı sonu kutlamaları kapsamında düzenledikleri defileye katıldı. Öğrencilerin birbirinden güzel tasarımlarla sundukları defile; öğretmenlerinin, tekstil sektöründen davetli konukların ve öğrenci velilerinin beğenisini kazandı. Öğrencilerin yaratıcılıklarını sergiledikleri defileyi ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan da izledi. Kendisi de tekstil sektöründe faaliyet gösteren Başkan Torolsan, tekstil sektöründe kaliteli üretim kadar tasarımın da çok önemli olduğunu vurguladı ve bu konuda gençleri teşvik eden Zeytinburnu Tekstil Meslek Lisesi yönetici ve öğretmenlerini kutladı. 

Defileyle öğrencilerin teorik bilgilerini hayata geçirdiklerini belirten Torolsan; "Öğrencilerimiz bizlere güzel bir defile sundular. Birbirinden yetenekli gençlerimizin ileride önemli tasarımlara imza atacaklarını, tekstil sektöründe dünya çapında markalar yaratmamızı sağlayacaklarına inanıyorum. İyi bir eğitim gördükten sonra gençlerimizin aşamayacağı zorluk yoktur. Bizler onlardan çok umutluyuz" diye konuştu.
Fevzi Torolsan, defile sonrasında okul müdürü ve öğretmenleri de tebrik ederek, bu güzel etkinlikte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.