Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER ÜYELERİ ÇED VE ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ AVANTAJLI FİYATLARLA ALABİLECEK

ESİDER ÜYELERİ ÇED VE ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ AVANTAJLI FİYATLARLA ALABİLECEK - Çevre Etki Değerlendirmesi ve Çevre Kanununca zorunlu hale gelen uygulama ve mevzuatlarla ilgili hizmetlere üyelerinin avantajlı fiyatlarla ulaşması için alanında uzman bir firma olan ÇETSAN Çevre Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti. ile anlaştı.

Çevre Etki Değerlendirmesi ve Çevre Kanununca zorunlu hale gelen uygulama ve mevzuatlarla ilgili hizmetlere üyelerinin avantajlı fiyatlarla ulaşması için alanında uzman bir firma olan ÇETSAN Çevre Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti. ile anlaştı.


ESİDER ve ÇETSAN arasında hayata geçen anlaşma uyarınca, ESİDER üyeleri ÇED ve Çevre Danışmanlık hizmetlerini bundan böyle avantajlı fiyatlarla alabilecek… Sanayiden kaynaklanan çevre kirliliğinin önlenmesine ve buna bağlı olarak da kişi ve toplum sağlığının korunmasına yönelik hassasiyetler giderek artmakta ve bu kapsamda da Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere gelişmiş ülkelerdeki mevzuat ve uygulamalar baz alınmak suretiyle Çevre Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çeşitli konularda yönetmelikler yürürlüğe konulmaktadır. Söz konusu mevzuatın ve buna bağlı olarak da ilgili ve yetkili kamu kuruluşlarının konuya yaklaşımını iki ana başlık altında toplamak mümkün: Bunlardan birincisi Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği kapsamında yürütülen iş ve işlemler, Diğeri ise Çevre Kanununca alınması gereken izin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında yürütülen iş ve işlemler.

Alanında son derece deneyimli bir şirket olan ÇETSAN, her iki konuda da alt yapı donanımları sağlamaktan, gerekli izin, lisans ve yeterlilik belgesi alımına kadar her konuda sanayicilere etkin şekilde hizmet vermektedir. Birçok sanayi firmasına hizmet veren ÇETSAN, ESİDER ile yaptığı görüşmeler ve varılan anlaşma sonucunda bundan böyle ESİDER üyesi sanayicilere ÇED ve Çevre Danışmanlık hizmetlerini avantajlı fiyatlarla sunacak. ESİDER, üyelerine yönelik avantaj sağlayan bu anlaşma ile hem üyelerini alanında uzman bir şirkete yönlendirmiş hem de alınması yasal olarak gerekli olan bu hizmetlere üyelerinin uygun fiyatlarla ulaşmasının önünü açmış oldu.