Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ÖZSER GROUP SİGORTA'DAN ESİDER ÜYELERİNE ÖZEL AVANTAJLAR

ÖZSER GROUP SİGORTA'DAN ESİDER ÜYELERİNE ÖZEL AVANTAJLAR -

ESİDER ailesinin yeni üyesi Özser Group Sigorta, ESİDER üyesi tüm işletmelere sigorta işlemlerinde özel fiyat avantajları sunuyor. Ülkemizin önde gelen birçok sigorta şirketinin acenteliğini yapan Özser Group'un iş yerlerine özel "İşyerim Paket Sigortası" da bulunuyor.

ESİDER'in en yeni üyelerinden olan Özser Group, ESİDER ile yaptığı anlaşma uyarınca bundan böyle ESİDER üyesi işletmelere sigorta hizmetlerini avantajlı koşullarda sunacak. Üzmez Sigorta kuruluşu olan Özser Group Sigorta, ülkemizin önde gelen birçok sigorta şirketinin acenteliğini yapmakta.

İş yeri sigortasının yanı sıra ev, araç, sağlık, hayat ve diğer tüm riskler için sigorta çözümleri sunan Özser Group, Türkiye'nin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan şubeleriyle sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak öne çıkıyor. Tüm sigorta kollarında uzman kadrosu ile faaliyet gösteren Özser Group, sigorta koçluğu da yaparak müşterilerinin sektörlerine ya da koşullarına göre risk gruplarını belirliyor ve onlara ihtiyaçlarına göre en uygun çözümleri sunuyor.

Firmanın iş yerlerine özel olarak hazırladığı "İş yerim Paket Sigortası" iş yerlerini tamamen güvence altına alıyor. İş yeri sigortasının yanı sıra araç filosu olan şirketlere yüzde 30'a varan indirimlerin sunulduğu "Genişletilmiş Kasko Paket Sigortası" da filo sahibi şirketler için son derece ideal. Özser Group Sigorta ve hizmetleri hakkında daha geniş bilgiy www.ozsergroup.com adresinden ulaşabilirsiniz.