Buradasınız : FAALİYETLERİMİZ

ESİDER YÖNETİMİ, ESENYURT KAYMAKAMI EKREM İNCİ'Yİ ZİYARET ETTİ

ESİDER YÖNETİMİ, ESENYURT KAYMAKAMI EKREM İNCİ'Yİ ZİYARET ETTİ - Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan ile Başkan Yardımcıları Muammer Ömeroğlu ve Taşkın Yenidünya'yı makamında kabul etti.

Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan ile Başkan Yardımcıları Muammer Ömeroğlu ve Taşkın Yenidünya'yı makamında kabul etti.


ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, görüşmede Esenyurt Kaymakamlığı'nın da destek verdiği Esenyurt Expo 2015 Sanayi Etkinliği [26 – 28 Mart 2015] ileEsenyurt Alışveriş Festivali'nin [22 – 26 Nisan 2015] hazırlık süreçleri hakkında bilgi verdi. Kaymakamlığın bu iki etkinliğe verdiği destekten dolayı duyduğu memnuniyeti de ifade eden Başkan Torolsan, "Esenyurt'ta hayata geçirmek istediğimiz önemli projelerimizde Belediyemiz ve İlçe Kaymakamlılığımızı yanımızda görmekten dolayı oldukça mutluyuz.

Esenyurt'ta sivil toplum kuruluşları ile yerel ve idari yönetimlerin nasıl uyum içinde çalışabileceğinin örneğini gösteriyoruz. Umuyoruz ki, sizlerin de desteği ile ilçemiz adına hayırlı işlere vesile olabileceğiz" dedi. Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ise ESİDER'in çalışmalarını takdir ettiklerini, Esenyurt Kaymakamlığı olarak ilçeye fayda sağlayacak her türlü etkinlik ve projeyi desteklemekten mutluluk duyduklarını belirtti. Sivil toplum kuruluşlarının önemine inığının altını çizen Kaymakam Ekrem İnci "Bizim kapımız iyi niyetle çalışan, ortaya faydalı projeler koyan, Esenyurt'u daha ileriye taşımak için fikir üreten herkese açıktır. Faydasına inığımız projeleri desteklemekten memnuniyet duyarız" diye konuştu. Görüşmede başta Esenyurt sanayisi ve çeşitli güncel gelişmeler üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu.